szkola

mgr Mikołaj Burakowski - dyrektor

mgr Violetta Dorywalska - wicedyrektor

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:

mgr Bogiel Andrzej - zajęcia komputerowe
mgr Chojnacka-Melcher Ewa - język polski
mgr Chudzik Mariusz - wychowanie fizyczne
mgr Czachorowska Anna - historia i społeczeństwo
mgr Dorywalska Violetta - przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Jeziorowska Jolanta - matematyka
mgr Jóźwik Edyta - edukacja wczesnoszkolna
mgr Kowalska Walentyna - religia, etyka
mgr Kozińska-Sobczyk Marlena - plastyka
mgr Kwasiborska Aneta - język polski
mgr Kwiatkowska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, język angielski
mgr Majtczak Marzena  - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe
mgr Małgorzewicz Grażyna  - język angielski
mgr Mielnikow Iwona - edukacja wczesnoszkolna, przyroda
mgr Moszyńska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia techniczne
mgr Wrońska-Chrapkowska Agata - język angielski
mgr Żuchewicz-Czarnecka Grażyna - edukacja wczesnoszkolna
   
Nauczyciele przedmiotów artystycznych:
   
 mgr Basiewicz Iwona - wiolonczela
 mgr Chojnacki Marek - skrzypce
 mgr Ciesielski Dariusz - obój
 mgr Daszkiewicz-Dąbrowski Dawid - fagot
 mgr Dąbkowska Dagmara - skrzypce
 mgr Dębska Anna - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem
 mgr Dębski Grzegorz - trąbka
 mgr Frąś Piotr - akordeon
 mgr Górczyński Paweł - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem
 mgr Grabias Michał - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem
 mgr Grochocki Jacek - klarnet
 mgr Gruszczńska Anna - flet
 mgr Jonik Arkadiusz - skrzypce
 mgr Kacprzak Tomasz - puzon
 mgr Kelm Pitr - skrzypce
 mgr Kieszkowski Marek - klarnet
 mgr Kocik Martyna - wiolonczela
 mgr Koźniewska Anna - fortepian, zajęcia z akompaniatorem
 mgr Kudlińska-Jędryczka Katarzyna - skrzypce
 mgr Lubowiecka-Grochocka Renata - flet
 mgr Łaniewski Dariusz - audycje muzyczne, kształcenie słuchu
 mgr Łosakiewicz-Marcyniak Olga - wiolonczela
 mgr Mieczykowska Maria - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem
 mgr Mieczykowski Adam - perkusja
 mgr Obrębska Barbara - fortepian dodatkowy, zajęcia z akompaniatorem
 mgr Radomska-Urbanek Anna - fortepian
 mgr Rogalska Lidia - kształcenie słuchu, rytmika
 mgr Rzymyszkiewicz Anna - skrzypce
 mgr Sadowska Ewelina - Audycje muzyczne, kształcenie słuchu, rytmika
 mgr Sitek Andrzej - chór
 mgr Smolarski Janusz - skrzypce
mgr Sochacki Jerzy - gitara
mgr Sumliński Andrzej - róg
mgr Sumliński Marcin - skrzypce
mgr Sztern-Dana Małgorzata - gitara
mgr Torbicka Eleonora - fortepian
mgr Tytman Krystyna - fortepian
mgr Tytman Mariusz - fortepian
mgr Wiączek Dariusz - gitara
mgr Zgorzelski Tomasz - fortepian, zajęcia z akompaniatorem
   
Pedagog szkolny:
mgr Jóźwik Edyta  
   
Świetlica szkolna:  
mgr Fabianowicz Elżbieta  
mgr Głowacka Anna  
mgr Kozińska-Sobczyk Marlena  
mgr Kwasiborska Aneta  
mgr Małgorzewicz Grażyna  
mgr Tobera Sylwia  
mgr Wrońska-Chrapkowska Agata  
mgr Zaremba Joanna  
   
Biblioteka:  
mgr Kawka-Wiączek Joanna